انتشار هشتمین جلد از زندگی نامه امام(س) با عنوان «رسول صبح»

این کتاب از لحظات ورود امام خمینی (س) در فرودگاه مهرآباد و شور و اشتیاق مردم و دیالوگ های متناقض درباره سرنوشت امام، کشور و انقلاب شروع می شود و روایت گر تصویری از لحظات بازگشت امام به ایران است.

کد : 42276 | تاریخ : 01/11/1391

هشتمین شماره از مجموعه کتب مصور زندگی‌نامه امام خمینی‌(س) توسط مؤسسه چاپ و نشر عروج منتشر شد و دو اثر «سفر آخر» و «در سنگر دفاع» نیز به کوشش این موسسه چاپ می‌شود.

به گزارش پرتال امام خمینی به نقل از ایکنا، هشتمین شماره از مجموعه کتب مصور زندگی‌نامه امام خمینی‌(س) با تصویرگری سیدحسن سلطانی و سحر فتاحی و نویسندگی محمد اجاقی توسط مؤسسه چاپ و نشر عروج وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی‌(س) منتشر شد.

این شماره از کتاب که «رسول صبح» نام دارد، از لحظات ورود امام خمینی‌(س) در فرودگاه مهرآباد و شور و اشتیاق مردم و دیالوگ‌های متناقض درباره سرنوشت امام، کشور و انقلاب شروع می‌شود و روایت‌گر تصویری از لحظات بازگشت امام به ایران است.

در این کتاب به قضایای تاریخی همچون سخنرانی مهم امام بعد از بازگشت‌شان، تشکیل دولت بازرگان، رویداد‌های بین ارتش و دولت بختیار، درگیری‌های بین مردم و نیرو‌های نظامی، اولین انتخابات رسمی در ایران، تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان و در نهایت انتخاب جمهوری اسلامی توسط مردم و اقامت امام خمینی(س) در جماران اشاره می‌کند.

بخش‌های قبلی از این سری کتاب‌های مصور زندگی‌نامه امام خمینی‌(س) با نام‌های تولد، تنهایی، مشق زندگی، فصل دانایی، آغازگر فریاد، دور از وطن و روزگار تبعید توسط انتشارات عروج منتشر شده است.

از این مجموعه آثار که در 10 جلد تعریف شده است، دو کتاب با عناوین «در سنگر دفاع» که بیانگر اتفاقات دوران دفاع مقدس و تجاوز رژیم بعث عراق به ایران و «سفر آخر» که توصیف‌گر سال‌های پایان زندگی حضرت امام خمینی‌(س) است، نیز منتشر می‌شود.

گفتنی است که کتاب «رسول صبح» هشتمین شماره از مجموعه کتب مصور زندگی‌نامه امام خمینی‌(س) است که در شمارگان سه هزار نسخه و با قیمت 48 هزار ریال منتشر شد.

انتهای پیام /*