8 خرداد 1368

کد : 43473 | تاریخ : 05/03/1392

8:00   گزارش تیم پزشکی از بهبودی حال امام(س) در ششمین روز پس از عمل جراحی: روند بهبود حضرت امام(س) بیشتر از حد انتظار پزشکان معالج است.

10:00 اعضای شورای نگهبان، حجت‌الاسلام محمد باقر حکیم رییس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق، انجمن اسلامی ترکمن‌های عراقی و حسن صفار از رهبران سازمان انقلاب اسلامی جزیره العرب با ارسال تلگرام هایی به محضر امام امت خرسندی خویش را از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی معظم له و بهبود حال ایشان اعلام کردند.

12:00 مراسم نیایش و دعا در وزارت دفاع و اداره‌‌های تابعه آغاز شده است.

14:00 سپاه «9 - بدر» در تلگرامی به محضر فرمانده کل قوا از سلامت معظم له اظهار خرسندی کرد.

16:00 کارکنان راهنمایی و رانندگی با برپایی دعای توسل در قرارگاه مرکزی این نیرو، برای بهبود کامل امام امت دست به دعا برداشتند.

18:00 مسلمانان نیجریه و جمع زیادی از پاکستانی ها و لبنانی های ساکن این کشور  با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز شادی از سلامت امام(س) برای طول عمر ایشان دعا کردند.

19:00 مراسم نیایش به شکرانه سلامتی حضرت امام(س) در مسجد جامع بندر گز آغاز شده است.

20:00 از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا مراسم دعا و نیایش برای سلامت امام امت در چندین شهر اروپایی از جمله فرانکفورت، مونستر، برلین در آلمان غربی، رم درایتالیا و وین در اتریش برگزار شد.

22:00 در مراسم نیایشی که در خانه جانبازان شهر کلن آلمان غربی برگزار شد، کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران، دانشجویان ایران و جمع کثیری از جانبازان اعزامی برای درمان، در آن شرکت کردند.


انتهای پیام /*