انتشار دو کتاب جدید از امام خمینی در فرانسه

دو کتاب جدید از بیانات و دیدگاه های امام خمینی(س) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران با همکاری رایزنی فرهنگی ایران و انتشارات البراق در پاریس به زبان فرانسه منتشر شد.

کد : 49684 | تاریخ : 10/11/1392

به گزارش پرتال امام خمینی(س) بنابر اعلام روز شنبه روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، کتاب های حیات پیامبر اکرم(ص) از منظر امام خمینی(س) و جهاد اکبر یا مبارزه با نفس با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در فرانسه و انتشارات البراق در پاریس چاپ و منتشر شد.

حیات پیامبر اکرم(ص) از منظر امام خمینی(س) شامل مجموعه ای از بیانات و دیدگاه های امام راحل(س) درمورد زندگی پربار پیامبر مکرم اسلام و مجاهدت های آن حضرت در راستای هدایت بندگان به سوی خداوند است.

زمینه های بعثت پیامبر اکرم(ص)،قواعد اساسی در حیات و رفتار حضرت رسول، رحمت و شفقت پیامبر نسبت به انسانها، تواضع و بندگی پیامبر، زندگی ساده پیامبر اسلام، مساوات اسلامی در سلوک نبی گرامی،حیات سیاسی رسول اعظم از جمله مباحثی که در این کتاب مورد اشاره قرار گرفته اند.

این کتاب در 65 صفحه و به زبان فرانسه چاپ و منتشر شده و به قیمت هفت یورو در دسترس مخاطبان فرانسوی قرار گرفته است.

کتاب جهاد اکبر یا مبارزه با نفس شامل دیدگاه های سیاسی امام راحل درباره حکومت اسلامی و مجموعه ای از درس های اخلاقی ایشان در نجف اشرف می باشد.

این کتاب هم در 66 صفحه و به زبان فرانسوی چاپ و منتشر شده و به قیمت هفت یورو به بازار نشر و کتاب فرانسه ارائه شده است.

انتهای پیام /*