با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی؛

اعطای نشان ویژه «امام خمینی(س)» به پژوهشگران برتر، در سالروز تاسیس دانشگاه آزاد

در این مراسم که در 31 اردیبهشت در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، علاوه بر رونمایی نشان ویژه «امام خمینی (س)»، این نشان برای نخستین بار توسط آیت الله هاشمی رفسنجانی به پژوهشگران برتر اهدا می شود.

کد : 50305 | تاریخ : 24/02/1393

مراسم سی و دومین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس هیات امنای این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش پرتال امام خمینی(س) به نقل از ایسنا، در این مراسم که در 31 اردیبهشت، سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، دومین جشنواره فرهیختگان و نمایشگاه عرضه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی نیز همزمان برپا خواهد شد.

همچنین همراه نشان ویژه «امام خمینی‌(س)» رونمایی و این نشان برای نخستین بار توسط آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به پژوهشگران برتر اهدا می‌شود.

به گزارش ایسنا، دانشگاه آزاد اسلامی 31 اردیبهشت ماه 1361 با پیشنهاد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و کمک یک میلیون تومانی حضرت امام خمینی(س) آغاز به کار کرد و امروز پس از سی و دو سال با بیش از 470 شعبه، یک میلیون و 700 هزار دانشجو و پنج میلیون فارغ‌التحصیل، بزرگترین دانشگاه حضوری جهان محسوب می‌شود.

انتهای پیام /*