اعلام فعالیت های کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت حضرت امام(س)

کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) به منظور برگزاری با شکوه بیست و پنجمین مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حوزه تولیدات هنری، تبلیغات و اطلاع رسانی، برپایی نشست ها و گردهمایی ها مرتبط با حضرت امام خمینی(س) همچنین جشنواره ها و برگزاری اردوهای زیارتی فعالیت می کند.

کد : 50403 | تاریخ : 07/03/1393

به گزارش پرتال امام خمینی(س)، کمیته فرهنگی این ستاد در حوزه تبلیغات، با چاپ دوازده عنوان کتاب، پوستر در تیرا‍ژ دو میلیون عدد، تولید چهل هزار بنر جهت اطلاع رسانی در سراسر کشور، انتشار خبرنامه میثاق در شش شماره و تولید تیزر فراخوان جهت شرکت در برنامه های مختلف بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(س) مشغول به فعالیت است.

کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) ساخت فیلم های مختلف از جمله مستند پروانه ها با محوریت قرار دادن مهمانان خارجی حاضر در مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب و موضوعات پیرامون آنها و مستند امام دل ها با به تصویر کشیدن حضور اقوام، ملل و قومیت های ایرانی در مراسم 14 خرداد را در دست اقدام دارد. همچنین لازم به ذکر است مستند ویژه ای نیز با نام پانزده خرداد به‌مناسبت بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(س) ساخته شده است.
گفتنی است برگزاری نشست ها، همایش ها و گردهمایی های ویژه در ایام سالگرد رحلت حضرت امام از دیگر برنامه های کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) محسوب می شود که از این جمله می توان به نشست بانوان هنرمند با یکی از اعضای بیت حضرت امام و همایش نیم روزه بانوان خارجی مقیم قم اشاره کرد.
در همین راستا معاونت فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) با برگزاری جشنواره های فرهنگی مختلف همچون همایش ادبی عروج، جشنواره سبک زندگانی حضرت امام، جشنواره عکس و پوستر در سطح کشور قصد بالا بردن سطح آگاهی جامعه نسبت به افکار رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران را دارد.
در پایان لازم به ذکر است کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) به‌منظور بالا بردن سطح شناخت جامعه نسبت به زندگانی و اندیشه های حضرت امام خمینی(س) اقدام به برپایی اردوهای زیارتی مختلف کرده است، که از آن جمله می‌توان به، سفر ویژه طلاب خارجی مقیم قم به جماران، حرم مطهر امام خمینی(س) و  شهر خمین اشاره کرد.

منبع: جماران

انتهای پیام /*