تجدید میثاق رئیس و مدیران سازمان حفاظت محیط زیست با آرمان های والای امام راحل

همزمان با سومین روز از هفته دولت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه معاونین و مدیران این سازمان با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(س) و نثار تاج گل، به مقام والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والامقام ادای احترام کردند.

کد : 50878 | تاریخ : 03/06/1393

به گزارش پرتال امام خمینی(س) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز دوشنبه به همراه معاونین و مدیران این سازمان پس از حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) و نثار گل و قرائت فاتحه، با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.

شرکت کنندگان در این آیین با حضور بر سر مزار همسر مکرمه امام راحل با قرائت فاتحه یاد و خاطره آن بانوی فداکار را گرامی داشتند.

در این آیین محمد علی انصاری رییس موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(س)، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان محیط زیست را همراهی می کرد.

رئیس سازمان محیط زیست همچنین در جمع خبرنگاران گفت: خداوند این توفیق را به ما داد که بتوانیم به همراه مدیران و معاونان سازمان حفاظت محیط زیست، در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کنیم و بتوانیم با آرمان‌های امام خمینی تجدید میثاق کنیم.

وی ادامه داد: تجدید میثاق ما آرمان‌های امام به این معنی است که انقلاب امام، شهدای عزیز و آرمان‌های آنها پشتوانه همه کسانی است که در سطوح مختلف دولت مشغول هستند و از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است.

انتهای پیام /*