آمادگی و هماهنگی نهادهای مختلف برای برگزاری مراسم شب های قدر در حرم مطهر امام خمینی (س)

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در تشریح برنامه های شب های قدر امسال سازمان بهشت زهرا (س) گفت: پروژه حرم حضرت امام خمینی (س) به پایان رسیده بر همین اساس مراسم شب های قدر امسال در حرم حضرت امام خمینی (س) برگزار می شود.

کد : 54354 | تاریخ : 14/04/1394

دیرعامل سازمان بهشت‌زهرا(س) در تشریح برنامه‌های شب‌های قدر امسال سازمان بهشت زهرا(س) گفت: پروژه حرم حضرت امام خمینی(س) به پایان رسیده بر همین اساس مراسم شب های قدر امسال در حرم حضرت امام خمینی(س) برگزار می شود.

به گزارش پرتال امام خمینی به نقل از ایسنا، اکبر توکلی‌نژاد در حاشیه مراسم انس با قرآن کارکنان بهشت زهرا(س) و حرم حضرت امام خمینی که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به آرزوی دیرین مردم کشورمان به ویژه شهروندان تهرانی برای برگزاری مراسم شب‌های احیا در حرم امام دلها، در جمع خبرنگاران گفت: تمهیدات لازم برای انتقال زائرین و شهروندان به حرم امام(س) پیش‌بینی شده است بر همین اساس، شرکت مترو و اتوبوسرانی تا صبح آماده ارائه خدمات و جابجایی شهروندان و زائرین در این شب ها خواهند بود.

وی افزود: با اتمام پروژه حرم امام دلها، امسال نخستین برنامه‌های شب‌های احیا در حرم حضرت امام(س) برگزار خواهد شد و سازمان بهشت‌زهرا(س) هیچ برنامه رسمی دیگری را در قطعات بهشت‌زهرا(س) به جز برگزاری مراسم شب احیا در حرم حضرت امام خمینی(س) نخواهد داشت.

وی درخصوص برگزاری مراسم انس با قرآن کارکنان بهشت زهرا(س) و حرم حضرت امام خمینی نیز گفت: امسال مراسم انس با قرآن هر روز از ساعت 7 و 40 دقیقه تا 9 صبح در داخل حرم حضرت امام خمینی(س) و با حضور کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

انتهای پیام /*