با حضور جمع کثیری از مومنان و روزه داران؛

برگزاری مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت امام

مراسم پرفیض دعا و نیایش و احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی امام راحل و جمع کثیری از مومنان و روزه داران در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

کد : 30780 | تاریخ : 22/05/1391

به گزارش پرتال امام خمینی(س)، مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، مداحان اهل بیت و جمع کثیری از روزه داران و عزاداران در حرم مطهر امام خمینی برگزار شد. این مراسم با قرائت قرآن آغاز و پس از مرثیه سرایی و مداحی و دعای پرفیض ابوحمزه ثمالی توسط مداح بینادل حاج مهدی منصوری پایان یافت. در پایان این مراسم پرفیض مردم خداجوی و مومن قرآن‌ها را بر سر نهاده و از خداوند متعال طلب آمرزش و مغفرت کردند.

حضرت آیت‌الله سید محمد موسوی بجنوردی و حجج اسلام سید علی خمینی، مرتضی اشراقی، سید محمود دعایی، مجید انصاری، سید سراج الدین موسوی، محمدعلی ابطحی، قدرت‌الله علیخانی، اسدالله کیان ارثی، سید محمد هاشمی و آقایان دکتر حمید انصاری، دکتر سید صفدر حسینی، اسحاق جهانگیری، محمدعلی سبحانی، جاوید قربان اوغلی و جمعی دیگر از چهره های مذهبی و سیاسی نیز در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام /*