خستین جلسه کمیته خارجی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف در دفتر معاونت امور بین الملل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برگزار شد. 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبری جماران، نخستین جلسه کمیته خارجی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) به منظور همفکری، هماهنگی و سازماندهی میهمانان خارجی با حضور دکتر محمد مقدم، معاون بین الملل موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) و نمایندگان دستگاه‌های مختلف برگزار شد. 

 حضور موثرتر سازمان صداوسیما در پوشش خبری حضور مهمانان خارجی و مراسم های خارج از کشور و تولید برنامه های ویژه با حضور این مهمانان در شبکه های برون مرزی رادیویی و تلویزیونی، ارسال بسته های فرهنگی به نمایندگی های سیاسی و فرهنگی جمهوری اسلامی در خارج کشور و برگزاری نمایشگاهای فرهنگی در کشورهای مختلف و ساماندهی مهمانان خارجی که از طریق زمینی وارد کشور می شوند از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود که ارگان های مربوطه آمادگی خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم بزرگداشت بیست و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(س) اعلام کردند و هماهنگی و همفکری لازم را به عمل آوردند.

 دکتر کریم نجفی برزگر معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباط اسلامی نیز از آمادگی و برنامه ریزی این سازمان برای برگزاری همایش بیداری اسلامی با حضور مهمانان خارجی ستاد بزرگداشت حضرت امام خبرداد.

رسول مولایی مدیر روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز از برنامه ریزی ویژه این سازمان برای استفاده از حضور مهمانان خارجی ستاد بزرگداشت حضرت امام برای برنامه سازی های رادیویی و تلویزیونی خبر داد.

  در این جلسه نمایندگان دستگاه های مختلف مانند وزارت کشور، وزارت امور خارجه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند که به بیان نقطه نظرات و خواسته های خود از ستاد بزرگداشت پرداختند.

. انتهای پیام /*