فرمانده قرارگاه شهید فهمیده با اشاره به برگزاری مراسم بیست‌وسومین سالگرد ارتحال امام(ره) تاکید کرد که این مراسم باید بدون هیچ‌گونه حادثه‌ای برگزار شود.
به گزارش خبرنگار ستاد خبری بزرگداشت امام خمینی(س)، سردار کاظمینی در همایش قرارگاه شهید فهمیده با بیان این‌که در طول یک سال چنین برنامه بزرگی به مانند مراسم سالگرد امام برگزار نمی‌شود خاطرنشان کرد: در حرم امام(ره) هیچ نهادی که بتواند نقش‌آفرینی کند ولی در این برنامه شرکت نداشته باشد وجود ندارد. مراسم سالگرد امام یک همفکری و هماوردی و یک مانور بزرگ است که صلابت بی‌نظیر ملت ایران را نشان می‌دهد.
وی با اظهار امیدواری نسبت به حضور یک میلیونی مردم در مراسم سالگرد امام(ره) گفت: در این‌گونه مراسم‌ها همواره تهدیدهایی از سوی دشمنان برنامه‌ریزی می‌شود و همکاران ما در قرارگاه شهید فهمیده باید نکات امنیتی را به دقت رعایت کنند و دستورالعمل‌های حفاظتی مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر این‌که مراسم سالگرد امام باید بدون هیچگونه حادثه‌ای برگزار شود، بر لزوم توجه به نکات ایمنی و بهداشتی تاکید کرد.
سردار کاظمینی در همین زمینه خاطرنشان کرد: باید امنیت مراسم از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخوردار باشد به همین دلیل باید از تمامی ابزارها جهت برقراری امنیت این مراسم که در آن مسوولان ارشد نظام شرکت می‌کنند استفاده کرد.
فرمانده قرارگاه شهید فهمیده ادامه داد: در توزیع محصولات فرهنگی باید شعار محوری امسال و گفتمان امام و رهبری به‌خصوص در ارتباط با استقلال اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.
وی همچنین بر لزوم مستندسازی برنامه‌ها تاکید کرد.
همچنین مهندس ارشادمنش معاون عمرانی وزیر کشور، با شاره به تشکیل کمیته های پنجگانه در وزارتخانه متبوع خود گزارشی از اقدامات صورت گرفته ازسوی دستگاه های اجرایی مرتبط ارائه کرد.

. انتهای پیام /*