فرماندار اصفهان از اعزام 15 هزار نفر از اصفهان برای برگزاری سالگرد رحلت امام خمینی(ره) از استان اصفهان خبر داد.

به گزارش ستاد خبری بزرگداشت امام خمینی(س) به نقل از فارس، فضل‌الله کفیل با اشاره به روز سوم خرداد آزادی خرمشهر روز پیروی اظهار داشت: کمیته برنامه‌ریزی فرمانداری اصفهان طبق برنامه‌ریزی هر ساله، امسال نیز برنامه اعزام  زائران سالگرد رحلت امام خمینی(ره) را در نظر گرفته است.
وی با بیان اینکه در روز 14 خرداد 15 هزار نفر از شهر اصفهان به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند، افزود: مدیریت اعزام با مجموعه نواحی مقاومت بسیج است که این مأموریت را برعهده دارند.
فرماندار اصفهان تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشت، سازمان حمل و نقل و پایانه‌ها، مجموعه دستگاه‌های خدماتی که نسبت به این موضوع مسئولیت دارند در امر آماده‌سازی شرایط دخیل و از اکنون در حال مهیا کردن شرایط هستند.
وی با اشاره به برگزاری ستاد مراسم و شورای هماهنگی اشاره کرد و ادامه داد: 360 دستگاه اتوبوس را برای 15 هزار نفر پیش‌بینی کرده‌ایم.
کفیل با تاکید بر اینکه این تعداد جمعیت مربوط به شهر اصفهان و 13 شهرستان می‌شود، بیان داشت: در شهرستان و روستا افراد علاقه‌مند به کانون‌های مساجد و پایگاه‌های بسیج مراجعه و ثبت‌نام می‌کنند.
وی زمان اعزام مشتاقان مرقد مطهر امام خمینی(ره) را شب 14 خرداد دانست و افزود: از مهم‌ترین برنامه‌های سالگرد امسال همانند سال‌های گذشته حضور رهبر معظم انقلاب و تجدید میثاق با رهبری و آرمان‌های امام خمینی(ره) است.
فرماندار اصفهان با اشاره به اینکه این برنامه‌ها مردمی برگزار و از محل اعتبارات دولتی هزینه نمی‌شود، گفت: ما بیشتر نقش سازماندهی کار را برعهده داریم چرا که نوع حرکت مردمی است.
وی برنامه‌ریزی و نحوه اعزام را نواحی بسیج امام صادق(ع)، امام رضا(ع) و امام علی(ع) عنوان و اضافه کرد: زمان اعزام شب 14 خرداد به سمت مرقد مطهر است که از صبح تا ظهر 14 خرداد برنامه ویژه رحلت ادامه و پس از پایان برنامه عصر همان روز بازگشت به اصفهان انجام می‌شود.

. انتهای پیام /*