آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی در دیدار از پرتال امام خمینی و پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران گفت: امام، فقط امام ایران نیست بلکه امام جهان اسلام است. اینگونه خبرگزاری شما می تواند به کل جهان اسلام سرویس خبری ارائه دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی، در جمع مسئولین و کارکنان پرتال امام خمینی(س) و پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، ضمن ارزش نهادن به کار و تلاش مسئولین مختلف مجموعه، پیشنهاد ارزشمندی ارائه داد و اظهار داشت: هدف اصلی از تشکیل سایت جماران، انتشار اندیشه های امام و مسائل انقلاب بود. این مساله نباید به ایران حصر شود، بلکه باید برای مردم سایر کشورها و دیگر زبان ها از جمله زبان عربی هم امکان نشر این اخبار و مسائل فراهم شود. شما در حال انجام زحمات مهمی می کشید اما اگر فقط به زبان فارسی بسنده نشود و به سراغ زبان عربی هم بروید من یقین دارم مردم دیگر کشورها از جمله لبنان، عراق و مصر و سایر کشورهای اسلامی نیز از آن استفاده خواهند کرد. امام، فقط امام ایران نیست بلکه امام جهان اسلام است. اینگونه خبرگزاری شما می تواند به کل جهان اسلام سرویس خبری ارائه دهد.

عبدالرسول وصال مدیر پرتال امام خمینی نیز با استقبال از پیشنهاد آیت الله موسوی بجنوردی اظهار داشت: این برنامه در چشم انداز سال 91 پرتال امام خمینی پیش بینی شده و امیدواریم بتوانیم مطابق برنامه در جهت تحقق آن قدم برداریم.

. انتهای پیام /*