جلسه نقد و بررسی آلبوم «سایه دوست» اثر ابوالحسن مختاباد و تقدیراز ایشان روز دوشنبه نوزدهم تیرماه توسط پرتال امام خمینی وپایگاه اطلاع رسانی خبری جماران، برگزار می شود.


به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، جلسه ی نقد آلبوم سایه دوست به خوانندگی و آهنگسازی ابوالحسن مختاباد، در حضور جمعی از هنرمندان و شاعران برجسته کشور، روز دوشنبه نوزدهم تیرماه ساعت 16 در محل ساختمان پرتال امام خمینی برگزار خواهد شد.

آلبوم سایه ی دوست مجموعه ای در قالب ارکستر سازهای کلاسیک و ملی است که با اشعاری از امام خمینی، حافظ، مولانا، هوشنگ ابتهاج و عبدالجبار کاکایی ساخته شده است. بخش‌هایی از این آلبوم پیش از این در کنسرت تابستان سال 89 مختاباد در سالن همایش های برج میلاد اجرا شده بود. در این آلبوم سعی شده تا برداشتی جدید از ملودی سازی و تنظیم اثر بر مبنای موسیقی ایرانی ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران به نقل از همشهری آن لاین آلبوم «سایه دوست» را می‌توان سنگ محکی برای ارزیابی و تفاوت مختاباد قبل از آکادمیک شدن، با مختاباد کنونی دانست. او در این آلبوم آهنگسازی، خوانندگی و نظارت ضبط را عهده‌دار بوده است، صاحب اثر و ناشر این آلبوم موسسه فرهنگی هنری عروج می باشد.

در این برنامه که برای بررسی و تقدیر از این اثر توسط پرتال امام خمینی و پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ترتیب داده شده است احمد مسجد جامعی، سید محمود دعایی، سهیل محمودی، عبدالجبار کاکایی، سعید بیابانکی، ساعد باقری، افشین علا و جمع دیگری از شخصیت های فرهنگی و هنری حضور خواهند داشت.


 

. انتهای پیام /*