به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)؛ متن پیام آیت الله سید حسن خمینی بدین شرح  «بازی های آسیایی تمام شد و از مدال های عجیب میزبان که بگذریم، تیم ما بعد از سه قدرت ورزشی آسیا و ازبکستان قرار گرفت. شاید اگر بد اقبالی با برخی از ورزشکاران همراه نبود و امثال خواهران منصوریان که عزم و همتشان زبانزد همه است به حق خود می رسیدند، یا خواهر گرامی مان در تیر و کمان به اشتباه از دور مسابقات حذف نمی شد و ... ، امروز ما در جایگاه چهارم بودیم. 

از اینها که بگذریم باید از تیم کبدی یاد کنیم و قهرمانی ارزشمند ایشان در تیم مردان و زنان را قبل از همه به آنها تبریک بگوییم. در مجموع می توان گفت که کاروان ورزشی ایران با دست پر و با افتخار به کشور بازگشت و به جاست این مهم را به همه شما و وزیر و مدیران و مربیان و زحمتکشان عرصه ورزش و دوستانمان در کمیته ملی المپیک تبریک بگویم. 

نکته آخر هم آنکه یادمان باشد جایگاه ما در آسیا، مرهون حضور همراه با عفاف زنان ایران در این مسابقات است. امید است در آینده شاهد روزهای بهتری برای ورزش کشور باشیم. امروز روزی است که باید سکوی سوم را در آسیا هدف بگیریم. راهی طولانی در پیش است ولی عزم ایرانیان سرمایه بزرگی است که ما را برای نیل به این هدف امیدوار می کند.»

. انتهای پیام /*