برگزاری موفقیت آمیز جشنواره سراسری تئاتر و نمایش نامه نویسی روح الله با موضوع اندیشه وسیره امام (س) با مشارکت سازمانها و مراکز مجامع  فرهنگی و هنری امکان پذیر بوده و در این راستا فعالیتهای مختلف در جهت جلب همکاری مجامع مختلف صورت می پذیرد. به گزارش پرتال امام خمینی(س) در ادامه  این فعالیتها عملکرد های فرهنگی، هنری، تجسمی و هنرهای نمایشی و برگزاری جشنواره های متنوع جشنواره روح الله در تئاتر و نمایش نامه نویسی در پاسداشت  و معرفی اندیشه وسیره امام (س)، و ... مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. بر اساس این گزارش در روزهای گذشته دیدارهایی با مسولان شهری در حوزه فرهنگ و هنر و همچنین سه تن از نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در باره جشنواره سراسری تئاتر ونمایش نامه نویسی روح الله از سوی مدیر دفتر نمایندگی موسسه در اصفهان صورت پذیرفته که در این دیدار ها اهمیت برگزاری این جشنواره در آستانه برگزاری سومین دوره آن مورد تاکید قرار گرفت؛ در ادامه نظر سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه از نظر می گذرد: 

حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک: نخستین بار است می شنوم از هنرِ تئاتر در جهت ترویج اندیشه امام (س) استفاده می شود. کار سخت وحساسی است. برگزاری چنین جشنواره های موضوعی برای زنده نگهداشتن اندیشه  امام (س) از اهمین بالایی برخوردار است.

 مهندس حمیدرضا فولادگر: ما خودمان را مدیون امام (س) می دانیم و در استفاده از هنر تئاتر و اجرای برنامه ها مذکور در راستای ترویج اندیشه امام (س) وانتقال آن به نسل جوان باید تلاش مضاعف بعمل آوریم.

دکتر حیدر علی عابدی: برگزاری جشنواره های هنری روح الله و استفاده از هنر نمایش در راستای بیان شخصیت و سیره عملی حضرت امام (س) امری مهم است و شایسته است که همه دستگاه ها مشارکت کنند. 

. انتهای پیام /*