به گزارش پرتال امام خمینی(س) محمدرضا عبداللهی‌فرد، مسئول ارتباطات و مخاطب‌شناسی معاونت امور بین‌الملل مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(س) عنوان کرد: بیش از 150 کتاب از حضرت امام(س) به 23 زبان اعم از انگلیسی، عربی، اردو و دیگر زبان‌ها در محل این غرفه نمایشگاه کتاب عرضه شده است.
وی با بیان این مطلب گفت: علاوه بر کتب حضرت امام(س)، لوح فشرده مرتبط با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نیز در قالب زندگی‌نامه ارائه شده است. همچنین جدیدترین لوح فشرده‌ای که در تازه‌های نشر این مؤسسه به چشم می‌خورد، ایام تبعید حضرت امام را در نیم ساعت به صورت مصور نمایش می‌دهد.
عبداللهی‌فرد با اشاره به این که ارائه این اثر در جذب مخاطبان خارجی تأثیر بسیار دارد، ادامه داد: بخش دیگر آثار ارائه شده این مؤسسه در نمایشگاه کتاب شامل کتب انگلیسی‌زبان حضرت امام(س) است که در قالب لوح فشرده به معرض نمایش گذاشته شده.
این مسئول مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(س) اظهار کرد: در حوزه تازه‌های کتاب همچنین می‌توان به دیوان امام(س) اشاره کرد که به زبان انگلیسی و عربی ترجمه و ارائه شده است.
وی گفت: پنج جلد از تفسیر قرآن کریم که به قلم حضرت امام به نگارش درآمده است نیز به زبان‌های انگلیسی، عربی و اردو ترجمه و عرضه شده که شمارگان دوره پنج جلد تفسیر قرآن به زبان اردو در هفت روز نخست برپایی نمایشگاه کتاب به پایان رسید.
عبداللهی‌فرد عنوان کرد: تفاسیر پنج جلدی قرآن به زبان انگلیسی و عربی نیز که مورد استقبال مخاطبان خارجی قرار گرفته است، در خلال ماه‌های آینده تجدید چاپ می‌شود.
وی از صحیفه امام حضرت امام(س) نیز یاد کرد و گفت: این اثر به دو زبان انگلیسی و عربی ترجمه و عرضه شده است؛ صحیفه نور شامل مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها و بیانات امام خمینی(س) را شامل می‌شود که به صورت موثق، از نوار صوتی پیاده شده است و علاوه بر ارائه به صورت مکتوب، در قالب لوح فشرده نیز عرضه می‌شود. این اثر بیشتر مورد توجه مخاطبان خارجی است.

منبع: ایکنا

. انتهای پیام /*