به گزارش پرتال امام خمینی(س)، جمعی از هنرمندان و فیلم‌نامه نویسان استان اصفهان با حجت الاسلام والمسلمین کمساری مسئول موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(س) نمایندگی استان اصفهان در محل نگارستان حضرت امام خمینی(س) دیدار و گفت‌وگو کردند.

در ابتدای این جلسه، آقای بکتاشیان پیشکسوت حوزه سینما، به نمایندگی از هنرمندان ضمن تبریک انتساب مدیر جدید موسسه اظهار کرد: هنرمندان به جهت تعهدی که به حضرت امام خمینی(س) و آرمان‌های آن حضرت دارند مشتاقانه آماده همکاری با موسسه جهت ترویج و نشر افکار واندیشه‌های ایشان هستند.
در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین کمساری ضمن تشکر از حضور هنرمندان گفت: در این برهه زمانی یکی از وظایف ما، نشر افکار و اندیشه های حضرت امام خمینی(س) در جامعه است و این با ابزار هنر به یقین کارآمدتر خواهد بود.
کمساری درباره جایگاه هنر و سینما در اندیشه امام(س) گفت: امام خمینی(س) در همان روزهای اول حضور در ایران می فرمایند: «ما با سینما مخالف نیستیم با فساد و فحشا مخالفیم» این مطلب بیانگر این است که امام خمینی(س) به کارکرد هنر و سینما اعتقاد ویژه‌ایی داشتند.
وی در پایان گفت: موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(س) نمایندگی استان اصفهان آماده همکاری با هنرمندان جهت نشر افکار حضرت امام خمینی(س) است.

منبع: جماران

. انتهای پیام /*