به گزارش پرتال امام خمینی(س)، دکتر سید احمد حسینی، مسئول کمیته امور جوانان، فرهنگیان و دانشگاهیان ستاد بزرگداشت امام خمینی (س)، در ششمین جلسه این کمیته اظهار کرد: امام نیازی به تجلیل ما ندارد و ما هستیم که باید با بزرگداشت ایشان خود را به ایشان نزدیک کرده و ارتقا دهیم.

وی افزود: ما باید به عنوان جامعه فرهنگی و دانشگاهی، دین خود را به نسل جوان ادا کرده و افکار و اندیشه های حضرت امام (س) را آنطور که شایسته و بایسته است، به نسل تشنه افکار امام منتقل کنیم.

حسینی تصریح کرد: وظیفه ما این است که از افکار و اندیشه های امام در برابر هجمه های عظیم فرهنگی محافظت کنیم و امام را به درستی بشناسانیم.

در این نشست، نمایندگان دستگاه های مختلف اجرایی به شرح برنامه های خود برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم بزرگداشت حضرت امام (س) پرداختند که برخی از اهم این برنامه ها به شرح ذیل است:

ـ تجدید میثاق دانشگاهیان شامل مسئولان آموزش عالی، رؤسای دانشگاه ها، اساتید، دانشجویان و کارکنان مراکز آموزشی در حرم مطهر روز یکشنبه دهم خرداد ماه، از ساعت 10:30 صبح.

ـ برنامه ویژه وزارت آموزش و پرورش با حضور مسئولان آموزش و پرورش و فرهنگیان در حسینیه جماران، شنبه نهم خرداد، ساعت 14.

ـ مراسم نشست قرآنی دانشگاهیان روز شنبه نهم خرداد، ساعت 9:30 صبح در حسینیه جماران که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

ـ مراسم ویژه جوانان برتر عضو هلال احمر بالغ بر 400 نفر از سراسر کشور با حضور رئیس و مسئولان جمعیت هلال احمر، شنبه نهم خرداد ساعت 11 صبح در حسینیه جماران.

ـ مراسم ویژه وزارت ورزش و جوانان با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان، ورزشکاران و جوانان برتر در عرصه های مختلف در حرم مطهر، دوشنبه یازدهم خرداد ساعت 11.

منبع:  روابط عمومی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س)

. انتهای پیام /*