به گزارش پرتال امام خمینی (س)، آستان مقدس امام خمینی با صدور اطلاعیه ای با اعلام برنامه مراسم های شب های قدر در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی، از عموم مردم برای شرکت در ا ین مراسم ها دعوت کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است. 

امام خمینی: اگر سر «لیله القدر» و سر «لزول ملائکه» در شب های قدر که آلان هم برای ولی الله اعظم حضرت صاحب سلام الله علیه این معنا امتداد دارد- سر اینها را ما بدانیم، همه مشکلات ما آسان می شود. (صحیفه امام، جلد19، صفحه 285) 

مراسم پر فیض دعا و نیایش واحیاء لیلی متبرکه قدر و سوگواری شهادت مظلومانه بزرگ مرد تاریخ عدالت، ایثار و خلوص حضرت مولای متقیان امیر مومنان علی ابن ابیطالب علیه السلام امسال در کنار حرم نورانی و با شکوه سلاله پاک او حضرت امام خمینی با شکوه و عظمت خاص برگزار می شود. 

حضور آگاهانه و عارفانه پیروان مکتب جاودانه تشیع در این مراسم علاوه بر بهره گیری از بهترین مراسم احیاء و عزاداری تاکیدی است بر استقرار و احترام به نام ونشان و مکتب سیاسی امام بزرگوار . 

اینک برنامه مراسم ویژه شب های قدر به اطلاع عموم می رسد:  

شروع مراسم ساعت 30/22 پایان ساعت 2 بامداد 

شب نوزدهم رمضان 14تیر دعای جوشن کبیر توسط مداح اهل بیت(ع) آقای خلف زاده از اهواز و مراسم احیاء توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای ادیب یزدی. 

شب بیست و یکم رمضان 16تیر دعای جوشن کبیر توسط مداح اهل بیت(ع) آقای اصفهانی  از اصفهان و مراسم احیاء توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای ناطق نوری. 

شب بیست و سوم رمضان 18تیر دعای ابوحمزه ثمالی توسط مداح اهل بیت(ع) آقای منصوری از اصفهان و مراسم احیاء توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای رستگاری. 

ضمن شرکت مترو و اتوبوسرانی نیز برنامه وسیعی برای رفت و برگشت زائران عزیز تدارک دیده اند. 

آستان مقدس امام خمینی(س)

نسخه دانلود

. انتهای پیام /*