| ارسال به دوستان 0

سرویس های ویژه پرتال برای اعضا

سرویس فروم

امکان مباحثه یا همان فروم یکی دیگر از امکانات پرتال موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) می باشد. در ذیل این امکان کاربر مجاز می تواند اقدام به تعریف عنوان مباحثه نماید یا پرسش خود را به عنوان موضوع یک مباحثه مطرح نماید.

سرویس پست الکترونیک

این سیستم توانایی ایجاد، ارسال و دریافت پست الکترونیکی را دارا است. در ضمن پیام های صوتی و فکس را نیز به صورت یکپارچه نمایش می دهد. همینطور می توان با ایجاد پوشه های مختلف پیام های دریافتی را مرتب نمود و یا با ایجاد لیست های مختلف و گروه های متفاوت اقدام به ارسال پیام گروهی کرد.

سرویس FTP

با استفاده از این سرویس می توان فایل های مورد نیاز کاربران را بارگذاری و یا دریافت نمود، بدین شکل که کاربرانی که اجازه قرار دادن فایل ها روی سرور را دارند، با بارگذاری فایل ها، این امکان را می توانند برای کاربران سایت مهیا کنند تا منابع دلخواه را دریافت نمایند.

سرویس وبلاگ

سرویس وبلاگ این امکان را برای کاربران عضو سایت پرتال امام خمینی به وجود می آورد که بتوانند وبلاگ شخصی داشته باشند و یادداشت های خود را بر روی وبلاگ شخصی خود مدیریت کنند.

سرویس فضای کاری

فضاهای کاری امکان تعریف محیط های کاری را بوجود می آورند که تیمهای مختلف در قالب آنها می توانند همکاری داشته باشند. شما و گروه شما می توانید با استفاده از این اتاقها به مشاهده، ردیابی و مدیریت تمامی محتواها، ارتباطات و فعالیت هایی که برای فرآیند کاری شما حیاتی می باشند بپردازید. از طریق فضاهای کاری شما می توانید اسناد را به اشتراک بگذارید و در مباحث شرکت کنید.

سرویس دفترچه یادداشت

با استفاده از این سرویس می توان یادداشت های شخصی را ثبت و یا آنها را مدیریت نمود.

سرویس چت

استفاده از این سرویس، بایستی که ابتدا نرم افزار چت را دانلود نموده و سپس جهت ارتباط با سایر اعضای پرتال از آن استفاده نمایید. جهت ورود به این سرویس، از آی دی پست الکترونیک خود و پسورد نام کاربریتان استفاده کنید.

سرویس تقویم

با استفاده از این سرویس، خواهید توانست علاوه بر مشاهده وقایع عمومی در هر روز، با ورود به سیستم از وقایع مختص به خودتان در آن روز نیز مطلع شوید. همچنین این امکان را خواهید داشت که به ثبت وقایع شخصی خودتان هم بپردازید.