دومین جلسه کمیته امور جوانان و دانشگاهیان ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، دومین جلسه کمیته امور جوانان و دانشگاهیان ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) روز شنبه نهم اردیبهشت به ریاست دکتر سید احمد حسینی در محل ستاد مرکزی برگزار شد و نمایندگان سازمان های عضو گزارشی از فعالیت خود را پیرامون برنامه های بیست و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام(س) ارائه دادند.

برگزاری همایش ها و مسابقات علمی و فرهنگی، برگزاری نمایشگاه های کتاب و چاپ ویژه نامه های سالگرد ارتحال حضرت امام و فضاسازی به مناسبت ایام سالگرد ارتحال و حضور نخبگان و چهره های برتر دانشگاهی از جمله این برنامه ها بود.

در این جلسه از روز شش خرداد ماه به مدت یک هفته به عنوان هفته بزرگداشت یاد و نام و خاطره حضرت امام در مراکز دانشگاهی، مدارس و سایر مراکز مرتبط با امور جوانان تعیین شد و روز دهم خرداد نیز به عنوان روز میثاق دانشگاهیان، فرهنگیان، جوانان و دانش آموزان با حضرت امام در نظر گرفته شد.

در پایان این جلسه مقرر شد ستاد دانشگاهیان مستقر در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و ستاد دانش آموزان و فرهنگیان مستقر در وزارت آموزش و پرورش جزئیات برنامه های خود را در جلسه آینده کمیته امور جوانان و دانشگاهیان ارائه نمایند.

. انتهای پیام /*