دومین جشنواره بر آستان آفتاب در آستانه بیست و سومین سالگرد بزرگداشت  امام خمینی (س) از هشتم تا سیزدهم خرداد ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.


به گزارش ستاد خبری بیست و سومین  سالگرد بزرگداشت امام خمینی (س)، همزمان با مراسم افتتاحیه جشنواره بر آستان آفتاب، رواق هنر روح الله، نمایشگاه میهمان علی بر مبنای ترکیبی از عکس‌ها و اسناد مبارزاتی امام خمینی(ره) در دوران سکونت در نجف اشرف و نمایشگاه منتخبی از آثار تصویرگران با موضوع امام خمینی در برج میلاد تهران، افتتاح می شود.

همچنین در طول ایام برگزاری جشنواره بر آستان آفتاب در برج میلاد تهران کارگاه نقاشی با حضور 23 هنرمند نقاش از سراسر کشور برپا می شود و شرکت کنندگان در کارگاه طی 3 روز، آثار خود را با موضوع امام و مردم طراحی و نقاشی می کنند.

همچنین برپائی شب شعر و موسیقی با حضور شاعران نام آشنای کشور و اجرای  کنسرت موسیقی سید حسام الدین سراج بر مبنای غزلیات حضرت امام و پخش فیلم منتشر نشده ای از امام خمینی (ره) در تاریخ 11 خرداد ماه از دیگر برنامه های این جشنواره است که در قالب برنامه ویژه ای در سالن اصلی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

از دیگر برنامه های جشنواره بر آستان آفتاب، برپایی نمایشگاه آثار امام(س)، ارائه محصولات فرهنگی، برپائی غرفه ویژه کودکان و نوجوانان و غرفه اطلاع رسانی خواهد بود.

بر اساس این گزارش،مراسم افتتاحیه دومین جشنواره برآستان آفتاب دوشنبه هشتم خرداد ماه ساعت 17:30 در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است دومین جشنواره برآستان آفتاب با همکاری ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)، برج میلاد تهران و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

. انتهای پیام /*