خانه امام، این بار خانه ای است بی آجر و آهن؛ خانه ای از جنس اندیشه و نور که پنجره های کوچکش به بوستان خاطرات «روح الله» و گلستان اندیشه های بلندش گشوده می شوند. این جا خانه «روح خدا» خمینی است که در فضای ساده و صمیمی اش انوار کلام و پیام و نفس های قدسی و نگاه گرم و نافذش را حس می کنی. این جا خانه دیدار امام است؛ اگر بخواهی می توانی او را ببینی، سخنش را بشنوی، صدایش کنی و با او همدل و همراه شوی.

به خانه امام، خانه خودتان خوش آمدید.

پرتال امام خمینی (س) که با هدف ترویج سیره نظری و عملی امام (س) در عرصه شبکه جهانی (اینترنت) آغاز به کار کرده است. محصول تلاش های  مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) و مراکز وابسته در حوزه وب است که نیازهای مخاطبان را پوشش می دهد و در قالبی نو به ارائه خدمت پرداخته است.

امکانات ارائه شده در این پرتال در قالب سرویس هایی در حوزه های پژوهشی، اطلاع رسانی و عمومی است. این سرویس ها از طریق سامانه های متعددی تغذیه می شوند و به صورت مستقیم یا از طریق درگاه هایی که در صفحات مختلف سایت قرار گرفته قابل استفاده می باشند.

در این راستا با بهره برداری از طرحهای نوین، نرم افزار موبایلی کتابخانه امام خمینی (س) نیز با بیش از 80 جلد آثار مکتوب ایشان و گالریهای صوت و تصویر قابل استفاده برای پژوهشگران و علاقمندان به شناخت اندیشه های امام (س) می باشد.

در نمایشگاه مطبوعات، پرتال امام خمینی (س) حضور یافته و آماده پاسخگویی به میهمانان گرامی می باشد. 

. انتهای پیام /*