پیام امام راحل به مناسبت روز ارتش در 28 فروردین58 به ارتش جانی دوباره بخشید و ارتش موفق به انجام 2 کار ارزشمند شد.
به گزارش پرتال امام خمینی(س) به نقل از واحد مرکزی خبر، امیر سرتیپ احمد رضا پور دستان در حرم امام راحل با بیان این مطلب گفت: اولین کاری که ارتش بعد از پیام تاریخی امام راحل انجام داد، یکی آموزش جوانان رشید، مومن و متدین بود که می خواستند جذب سپاه پاسداران شوند و دومی بازسازی و ساماندهی ارتش بود.
در این مراسم فرمانده نیروی زمینی ارتش با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک به مناسبت روز ارتش گفت: امام خمینی(س) مردی بودند که در نیم قرن اخیر نمونه نداشتند، زیرا ایشان با فراست، تیز بینی و دور اندیشی خود توانستند نام اسلام را پر آوازه کنند و به مسلمانان عزت دهند.
سرتیپ پور دستان با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی در سه مقطع موفق به دریافت سه مدال با ارزش از مقام معظم رهبری شده است افزود: اولین مدال این بود که ایشان فرمودند : ارتش شجره طیبه است.
همچنین ارتش دومین مدال را زمانی گرفت که مقام معظم رهبری فرمودند: ارتش ما ارتشی متدین است و سومین مدال را سال گذشته در ستاد کل نیروی زمینی ارتش با این جمله که ارتش ما مردمی ترین ارتش دنیاست دریافت کرد.
جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای زمینی، دریایی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی در آستانه 29 فروردین، روز ارتش با حضور در حرم مطهر معمار کبیر انقلاب با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام خمینی(س)، شهدای انقلاب و دفاع مقدس به ویژه شهدای ارتش جمهوری اسلامی را گرامی داشتند.

. انتهای پیام /*