به گزارش پرتال امام خمینی به نقل از خبرگزاری فارس، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ویژگی‌های شهدای دانش‌آموز گفت: 36 هزار دانش‌آموز شهید، شاگرد اول‌های همیشه تاریخ آموزش و پرورش کشور و فرماندهان ماندگار بسیج دانش‌آموزی تا پایان دنیا هستند.

وی در ادامه با اشاره به سالروز شهادت شهید محمدحسین فهمیده بیان داشت: مبصر و ارشد فهمیده‌های کلاس‌های ایران شهید محمد حسین فهمیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) ابراز داشت: دشمنان پیامبران اسلام(ص) بدانند که هرچه از این شیطنت‌ها و خیانت‌ها که از سر نفهمی آنها است، انجام دهند باز هم رسول مکرم اسلام(ص) در دل‌ها جا دارد.

هژبری در ارتباط با محبوبیت پیامبر اعظم(ص) تاکید کرد: اگر می‌خواهید بدانید پیامبر اسلام(ص) کجای سر و دل ما است نگاهی به محبوبیت امام خمینی(س) که یکی از شاگردان آن حضرت است بیندازید.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در ادامه افزود: امام خمینی(س) که یکی از شاگردان رسول مکرم اسلام(ص) بودند به برکت اطاعت از خدا و پیروی از فرمایشات پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) محبوبیت ویژه‌ای در بین آزادگان جهان دارند و مرقد مطهر ایشان فضایی نورانی است و حضور میلیونی مردم در سالروز رحلت جانگداز ایشان در مرقد مطهر امام(س) همه نشان از محبوبیت ایشان دارد.

. انتهای پیام /*