نشست هم اندیشی معرفی منشورات موسسه با حضور مستند ساز فیلم "امید آینده اسلام" در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات موسسه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، نشست هم اندیشی معرفی منشورات موسسه در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور مستند ساز فیلم "امید آینده اسلام"  و مدیران بخش های مختلف موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات موسسه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر کمساری در ابتدای نشست با اشاره به اهمیت ایجاد ارتباط میان موسسه و مخاطبان بی شمارش در اقصی نقاط کشور و جهان گفت: روشهای نوین عرضه و اطلاع رسانی پایدارِ منشورات و محصولات منتشره در موسسه، از تولیدات آن مهمتر است و با توجه به تکثر تولیدات فرهنگی در سطح کشور، معرفی آثار مربوط به حضرت امام(ره) اهمیت خاصی پیدا می کند. معاون فرهنگی و هنری موسسه تصریح کرد: معرفی آثار منتشره موسسه در سطح جامعه، نباید محصور به کتاب گردد، چراکه تولیدات فرهنگی و هنری متنوع و آثار فاخر تولید شده مانند سمفونی روح الله نیز می تواند پاسخی غیر مستقیم و مستند به سوالات متداول در حوزه فعالیتهای موسسه باشد. دکتر کمساری افزود: با توجه به فراگیری رسانه ملی در میان مخاطبان، معرفی آثار منتشره در موسسه می تواند اثرات بسیار مثبتی را بهمراه داشته و مخاطبان را بیش از پیش با آثار امام آشنا کند.

در ابتدای این نشست سه کلیپ از کتب تحریرالوسیله امام خمینی(ره)، حدیث بیداری و ولایت فقیه امام خمینی(ره) که توسط دکتر محمدی- مستند ساز- ساخته شده، به نمایش درآمد.  در این نشست حاضران با بحث و بررسی پیرامون موضوع پرداخته و نسبت به اجرای دقیق برنامه تاکید کردند. همچنین در این نشست مقرر شد که تعیین اولویت های عناوین کتب توسط معاونت پژوهشی موسسه و موسسه چاپ و نشر عروج انجام شود. تهیه متن لازم جهت استفاده در نریشن کلیپ ها نیز از سوی معاونت پژوهشی موسسه تهیه و در اختیار تولید کننده قرار گیرد. 

. انتهای پیام /*