یادگار امام گفت:  امروز بیش از هرچیز به حس غرور افتخار نیاز داریم. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)؛ آیت الله سید حسن خمینی در مراسم بدرقه کاروان ایران به بازی‌های آسیایی جاکارتا با اشاره به حاضرین در جلسه اظهار داشت: وقتی به جمع نگاه می کنم ورزشکاران خوبی را می بینم که برخی آغاز راه و برخی پا به سن گذاشته هستند که می توانند در گوشه گوشه جهان باعث غرور هموطنان شوند.

تولیت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با اشاره به عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 افزود: جسارت و دوندگی بی امان میلاد محمدی، بازی خوب امید ابراهیمی، حرکت کم نظیر بیراونوند و تحرّک تک تک اعضای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مسکو، امید و غرور ملی کم نظیری را در دل مردم ایجاد کرد.

وی با اشاره به حضور سعید معروف گفت: والیبال ما توانست در مقاطعی باعث نشاط اجتماعی شود.

یادگار امام با اشاره به موفقیت تیم های ایران در کشتی، تکواندو، تیراندازی، ورزش بانوان و کار ارزشمند خانم ها در فوتبال و فوتسال آسیا، افزود: در برخی رشته ها سطح ما از آسیا بالاتر است. 

یادگار امام تصریح کرد: خودتان را نمایندگان غرورآفرین ملت ایران بدانید. امروز بیش از هرچیز به حس غرور افتخار نیاز داریم که از بزرگترین عوامل ایجاد این حسّ، مدال های رنگارنگی است که در بازی های آسیایی بدست می آورید.

وی در پایان گفت: قدر خودتان را بدانید. از آقایان سلطانی فر و صالحی امیری تشکر میکنم، امیدوارم روز بازگشتتان روز تاریخی ملت ایران باشد.(جماران)

. انتهای پیام /*