مجموعه شش جلدی متون پژوهش بنیان اندیشه امام خمینی(س) منتشر شد. مجموعه شش جلدی متون پژوهش بنیان اندیشه امام خمینی(س) در موضوعات مختلف به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) از امروز در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به علاقمندان ارائه می شود.

به گزارش پرتال امام خمینی(ره) این مجموعه شش جلدی با عناوین ذیل به بازار ارائه گردید: 1- گفتمان صدور انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی بر پایه نظریه فرکلاف( نفیسه واعظ شهرستانی و غلامعلی عابدینی)

2- تشابه و تفاوت های اهداف حکومت اسلامی با حکومت سکولار( یحیی فوزی و مسعود کریمی)

3- رابطه سیاست و اخلاق در اندیشه امام خمینی(محمد حسین جمشیدی و امید توکلی)

4-مولفه های دانشگاه بومی – اسلامی با رویکرد بر آراء انتقادی امام خمینی(سید صدرالدین موسوی و محمد معین گل باغ)

5- پیوند عدالت سیاسی و حقوق سیاسی با رویکردی بر آراء امام خمینی(حسین رحیمی)

6- عدم خشونت در اندیشه و کنش سیاسی امام خمینی(یحیی فوزی و قربانعلی قربانزاده)

گفتنی  است که این شش اثر، از مجموعه «متون پژوهش بنیان» در خصوص اندیشه امام خمینی است، که با بازنویسی، تلخیص و روان سازی متن اصلی با هدف آشنا سازی نسل جوان و مخاطبان عام صورت پذیرفته  و تلاش دارد تا آثار پژوهشی مذکور از مخزن دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی خارج شده و راهگشای عمل برای همگان و سیاست گذاران در کشور گردد.

در این آثار تلاش شده موضوعات مفید با حذف بخش های تخصصی و تلخیص مطالب و ساده نویسی و روان سازی در پژوهش مطابق با نیازهای امروز تدوین گردد.

علاقمندان به دریافت آثار مرتبط با امام خمینی می توانند با مراجعه به  غرفه موسسه موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(ره) در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در سالنA ،راهروی 20، غرفه 46 نسبت به تهیه کلیه اثار اقدام نمایند.

 

 

 

 

. انتهای پیام /*