نمایشگاه هزار جلوه افلاکیان در نگارستان امام خمینی (س) افتتاح شد. به گزارش پرتال امام خمینی(س) نمایشگاه تخت فولاد در آیینه اسناد تاریخی به همراه معرفی اساتید، شاگردان و یاران امام خمینی (س) مدفون در تخت فولاد اصفهان با عنوان هزارجلوه افلاکیان با همکاری موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان و شهرداری منطقه 6 اصفهان و مجموعه فرهنگی تخت فولاد صبح سه شنبه 22 مرداد ساعت 10 صبح با حضور آیت الله مستجاب الدعوتی، شهردار منطقه 6، مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(س) اصفهان، دکتر کامران نماینده مجلس، خانم دکتر روشن عضو شورای شهر، و تنی چند از علما و روحانیون، مبارزین دوران انقلاب و هنرمندان در نگارستان امام خمینی (س) افتتاح شد.

در این نمایشگاه آثاری از اساتید و شاگردان و همراهان حضرت امام  (س) مدفون در تخت فولاد  از جمله مرحوم حضرت آیت الله زندکرمانی، حاج آقا رحیم ارباب، مرحوم بیدآبادی ،آیت الله خاتون آبادی،آیت الله شهید اشرفی اصفهانی و مرحوم آیت الله طاهری به نمایش در آمده است.

از دیگر آثار ارائه شده در این نمایشگاه آلبوم تصاویر علماء، عرفا و هنرمندان آرمیده در تخت فولاد، نمونه ای از سنگ قبور با قدمت بیش از یک هزار سال، کاشی کاری های به کار رفته در بقعه ها، تصاویر شهداء انقلاب و نمونه های از تالیفات و دست نوشته های علمای بزرگ حوزه و مراجع بزرگ تقلید است. این نمایشگاه همه روزه از تاریخ 22 تا پایان مرداد  صبح  8 الی 14 وعصر 16 الی 20 میزبان علاقه مندان می باشد. برای مشاهده گزارش تصویری برروی لینک ذیل کلیک کنیدhttps://isf.icpikw.ir/fa/c1_3351/

. انتهای پیام /*