به گزارش پرتال امام خمینی(س)، هم زمان با هفته پژوهش، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد قلی زاده، رئیس پژوهشکده، ‌برخی از اعضای هیأت امنا، هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان پژوهشکده از پژوهشگران برتر این پژوهشکده که در طی دو سال گذشته بیشترین فعالیت های علمی را در قالب اجرای طرح های پژوهشی، تالیف و ترجمه کتاب و نیز تالیف مقالات علمی داشته اند، تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در بخش اعضای هیأت علمی، آقایان دکتر سید محمود سادات بیدگلی، استادیار گروه تاریخ انقلاب، دکتر محمدرضا طالبان، دانشیار گروه جامعه شناسی انقلاب، دکتر محمد محمودی کیا، استادیار گروه اندیشه سیاسی در اسلام و دکتر محمد رودگر، استادیار گروه عرفان اسلامی بواسطه فعالیت های علمی خود مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین از ۸ تن از دانشجویان و دانش آموختگان برتر پژوهشکده، آقایان احسان عسگری، محمد جمالو، روح الله گلمرادی، فرض الله عبدی سهروردی، علی زارعی، صادق بهرامیان و خانم ها آیلار ملکی و مهشید رضایی نیز تقدیر به عمل آمد.
این مراسم با رعایت نکات و دستورالعمل های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹، به صورت مجازی و صرفا با حضور تعداد اندکی از مدعوین به صورت حضوری برگزار گردید.

. انتهای پیام /*