به گزارش پرتال امام خمینی(س)، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تولیت آستان امام خمینی(س) در دیدار با جمعی از کارکنان زحمتکش شهرداری حرم مطهر، با تشکر از زحمات آنان، از تلاش‌های شهرداری تهران و دکتر قالیباف، شهردار تهران در برگزاری مراسم بزرگداشت امام تقدیر کرد و گفت: این بزرگداشت از مصادیق "وَمَن یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ" است و باید دانست به کسانی که شعائر الهی را بزرگ می‌دارند و آن‌ها را یادآوری می‌کنند وعده بهشت داده شده است.

وی افزود: تکریم امام، هم تکریم یک عارف عالم است و هم تکریم اهداف و آرمان‌هایی است که امام خمینی به خاطر آن‌ها انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را پایه‌گذاری کردند.
یادگار امام گفت: این مراسم یک مراسم ملی است که می‌تواند برای یک سال، راه، اهداف و اندیشه‌های امام را در جامعه ما بیمه و نهادینه کند، بنابراین، همت در مسیر برگزاری مراسم بزرگداشت امام خمینی، یک ادای دین به امام نیست بلکه پایه‌گذاری، تشدید و تثبیت پایه‌های اندیشه امام است که همان مردم‌سالاری دینی است که بر مبنای آن باید هم ارزش‌های دینی را داشته باشیم و هم خواسته‌های عموم مردم و ریشه‌های اصلی جامعه اسلامی را داشته باشیم.
بنابر این گزارش، پیش از سخنان تولیت آستان امام خمینی یکی از مدیران شهرداری به تشریح برخی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مجموعه شهرداری تهران در برگزاری مراسم بزرگداشت امام خمینی پرداخت.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران

. انتهای پیام /*