به گزارش پرتال امام خمینی(س)، سعید زارع در گفت و گو با کمیته خبری و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) درباره برنامه های این استان اظهار داشت: به منظور انجام برنامه های ایام سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س) و قیام پانزده خرداد، 7 کمیته و 11 کارگروه در استان تشکیل شده است.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد درباره برنامه های اعزام این استان عنوان کرد: از استان یزد بالغ بر 7 هزار نفر  متشکل از هنرمندان، اساتید، دانشجویان، معلمان و اقشار مختلف مردم در غالب کاروان های مختلف اعم از پیاده و سواره عازم مرقد مطهر امام خمینی(س) می شوند.

وی درباره برنامه هایی که در خود استان یزد در ایام سالگرد بزرگداشت برگزار می شود، بیان کرد: به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(س) روز چهارشنبه 14 خرداد، از ساعت 8 تا 10صبح در مسجد روضه محمدیه جوار مسجد سومین شهید محراب به منظور بزرگداشت امام خمینی(س) با حضور سخنرانان برجسته برگزار خواهد شد.

زارع درباره دیگر برنامه های ایام بزرگداشت امام، گفت: در تاریخ 12 خرداد برنامه ای با محوریت زنان تحت عنوان «مدیریت جهادی زن در اندیشه امام خمینی(س)» با حضور یکی از بانوان بیت حضرت امام و دیگر بانوان فرهیخته کشور در سالن همایش اداره برق برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد بیست و پنجمین سالگرد بزرگداشت امام در استان یزد در ادامه از برگزاری دومین جشنواره کشوری «روح خدا» خبر داد و گفت: این جشنواره در یازده محور با شعار فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار خواهد شد. موضوعات این جشنواره شامل: مقاله نویسی، شعر و سرود، مسابقه پیامکی، وصیت نامه حضرت امام، نشریات تجربی و ویژه نامه مساجد، وبلاگ نویسی، مسابقه کتاب خوانی، نقاشی، نامه ای به روح خدا، خاطره نویسی و عکاسی است.

وی افزود: اعلام برنامه های تولیدی استان یزد در راستای ایام بزرگداشت امام در میزگردی تلویزیونی به اطلاع مردم خواهد رسید و سعی می شود تا مردم در جریان گزارش های تولیدی استان در قالب های مختلف قرار گیرند.

زارع در پایان گفت: در برنامه ریزی های صورت گرفته سعی شده با تکیه بر اندیشه و سخنان امام برنامه های مختلف از جمله برای  نوجوانان، جوانان و بانوان طراحی و به مرحله اجرا درآید.

. انتهای پیام /*