فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: امام خمینی(س) با اعلام بسیج عمومی و مردمی کردن دفاع، امنیت همیشگی را در کشور تضمین کردند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه زنجان، سردار «جهانبخش کرمی» در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تسلیت اهانت به پیامبراکرم (ص)، اظهار کرد: همه این دشمنی‎ها و توطئه‎ها بیانگر این است که بیداری اسلامی در جهان برقرار شده و این امر دشمنان را نگران کرده است.

وی در ادامه گفت: یکی از مهمترین عواملی که پیروزی کشور را در جنگ تحمیلی به همراه داشت به روی کار آمدن مردم در پاسداری از کشور بود. از طرفی باید به این نکته نیز توجه کرد که تدابیر ارزشمند امام از مهمترین عوامل بیداری اسلامی در داخل کشور بود.

سردار کرمی ابراز کرد: دشمنان در حال حاضر به این نتیجه رسیده‌اند که هرگاه در یک کشوری مردم به پا خیزند، هر سلاح و ابزار کشنده‌ای نمی‌تواند ملت را شکست دهد و یکی از مصادیق بارز این امر پیروزی ایران در مقابل عراق بود، عراقی که از طرف ابر قدرت‌های جهان از هر لحاظ حمایت می‌شد.

وی در پایان اصول راهبردی 22 گانه به کار گرفته در جنگ توسط امام خمینی(س) را از مهمترین عوامل پیروزی کشور در مقابل عراق دانست و افزود: با وجود اینکه کشور در آن سال چه از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ فرهنگی آماده جنگ نبود ولی با کمک راهنمایی‌‎های امام خمینی(س) توانست در این جنگ تحملیی پیروز شود.

. انتهای پیام /*