به گزارش خبرگزاری مهر، ظهر جمعه در مراسمی با عنوان "عصر خاطره" از هنرمند اردبیلی استاد سید محمد میرجوادی به دلیل یک عمر فعالیت هنری و فرهنگی بویژه در زمینه دفاع مقدس در اردبیل تجلیل و تقدیر شد.

مراسم "عصر خاطره" به همت حوزه هنری و اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اردبیل با حضور جمعی از فرماندهان و هنرمندان در سالن اجتماعات اداره آب منطقه‌ای اردبیل برگزار شد.

در این برنامه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان تجلیل و تکریم از رزمندگان، شهدا و هنرمندان فعال هشت سال دفاع مقدس را وظیفه‌ای ملی برشمرد.

استاد خسرو حیدری از اساتید حوزه هنری استان اردبیل نیز در این مراسم ضمن تجلیل از مقام شامخ سید محمد میرجوادی، از خاطرات و سالهای آشنایی خود با این استاد سخن گفت و یادآور شد: میرجوادی حق بزرگی بر گردن هنرمندان استان اردبیل دارد. 

وی عنوان کرد: استاد سیدمحمد میرجوادی از سالهای قبل از انقلاب تاکنون صادقانه و خالصانه و بدون چشمداشت در خدمت انقلاب بوده است. 

میرجوادی نخستین کسی در اردبیل بود که تمثال حضرت امام را کشید. وی در طول جنگ تحمیلی چهره بیشتر شهدای اردبیل را نقاشی کرد.

در پایان این مراسم، پس از پخش کلیپی از فعالیتهای استاد میرجوادی، هدایایی از سوی اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، سپاه حضرت عباس(ع)، فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری استان به وی اهداء شد.

. انتهای پیام /*