لوح فشرده کتب الکترونیک انگلیسی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی‌(س)، با نام «اندیشه جاوید» شامل مجموعه کتب منتشر شده توسط معاونت بین‌الملل با همکاری مدیریت فن‌آوری اطلاعات این مؤسسه تولید و در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال رونمایی شد. 

به گزارش پرتال امام خمینی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و خبری جماران، این لوح فشرده که در قالب کتابی الکترونیکی عرضه شده است، حاوی تمامی کتب ترجمه شده به زبان انگلیسی است که تا کنون توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) به چاپ رسیده است. از میان مجموع این کتب می توان به ترجمه تمامی مجلدات صحیفه امام، وصیت نامه امام، زندگی نامه امام، دیوان اشعار، چهل حدیث و آداب الصلاة ایشان اشاره کرد که در دسترس دوستداران آن رهبر فرزانه قرار گرفته است.

اجراء اتوماتیک (Auto run)‌، فهرست درختی اسناد و هر سند به صورت مجزا‌، قابلیت Bookmark و Highlight  کردن متون در زمان مطالعه کاربر‌ و جستجو  بر روی متون آوانگاری شده، از قابلیت‌های این لوح فشرده هستند. همچنین مخاطبین می‌توانند از طریق منو‌های فرعی این لوح فشرده، با اهداف و برنامه‌های موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) و معاونت بین‌الملل این مؤسسه آشنا شوند.

برحی از این کتاب ها، هم اکنون در بخش انگلیسی زبان پرتال امام خمینی(س)، در دسترس علاقه مندان است.

. انتهای پیام /*