شماره 582 مجله دوست کودکان به صاحب امتیازی موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی(س) منتشر شد.

به گزارش پرتال امام خمینی(س) به نقل از جماران، این شماره از مجله دوست شامل فصل هایی با عنوان نامه ای به خدا، یک خاطره، هزارپند، در روستا، در شهر، ماهی ها که گریه نمی کنند، چوپان دروغگو دروغ بود، قصه های شیرین ماریانته، بخش ورزشی، رنگ آمیزی، موش و گربه، هفت خوانک، حل جدول، لطیفه و چیستان و ... می باشد.

رودابه حمزه ای  از جمله شاعرانی است که در شماره 582 مجله دوست کودکان شعرشان در قالب شعر کودک برای کودکان نگارش شده است.همچنین در این شماره ازمجله به بررسی و تحلیل سریال پژمان و دردسرهای یک فوتبالیست مشهور وهمچنین بررسی وتحلیل  کارتون موش و گربه و چگونگی نامگذاری شخصیتهای آن و سرنوشت سازندگان تام وجری پرداخته شده است.

خبرنگار مجله دوست کودکان در بخش «دیدار دوست» گفتگویی خواندنی با علی کاظمی پیرمرد چوپانی که به این وسیله روزگار می گذراند پیرامون شغلش ترتیب داده که بسیارجالب و خواندنی است و به بررسی داستان معروف چوپان دروغگو پرداخته است.

هفت خوانک و بازگشت، یکی از بازی های برتر رایانه ای درنمایشگاه سوم بازی های رایانه ای است که در این شماره از مجله به آن پرداخته شده است.

کتابچه‌ای در قسمت زیرین صفحات مجله وجود دارد که عموما به مطالب علمی و دانستنی‌ها اختصاص پیدا می‌کند که در این شماره به بررسی تاریخچه و مشخصات کشورهای کوچک آفریقایی تعدادجمعیت و پایتخت و درصد سواد مردمان آن پرداخته است.

«افشین اعلاء» و «سیامک سرمدی» سردبیران این مجله و «احمد قائمی مهدوی» نیز مدیر هنری دوست کودکان هستند. «حامد کمالی» تصویرگری این هفته نامه را برعهده دارد و صاحب امتیاز این مجله موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی‌(س)، می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند با تماس با شماره تلفن 66489161 و یا آدرس پستی تهران – خیابان انقلاب – روبه روی دانشگاه تهران – پاساژ ظروفچی – پلاک 1296 و یا کد پستی 1314743565‌، از نحوه ایجاد اشتراک برای دریافت مجله دوست کودکان مطلع شوند.

منابع مرتبط:

هفته نامه دوست کودکان ۴۸۱

هفته نامه دوست کودکان ۴۸۲

هفته نامه دوست کودکان ۴۸۳

. انتهای پیام /*