به گزارش پرتال امام خمینی(س)، به منظور گرامیداشت هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (س)، ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام(س) در رسانه ملی با هدف انسجام بیشتر در فعالیت‌های صداوسیما در این مناسبت و هماهنگی بیشتر و بهتر با ستاد مرکزی بزرگداشت ارتحال امام(س) در اداره کل روابط عمومی صدا و سیما تشکیل شده است.

ستاد بزرگداشت ارتحال امام(س) در رسانه ملی با تشکیل کمیته‌های مختلف اجرایی و ستادی ضمن تلاش برای پوشش مناسب حضور با شکوه مردم از سراسر کشور در سالگرد حضرت امام (س) وظیفه اطلاع‌رسانی از ویژه‌برنامه‌های رسانه ملی در این ایام را بر عهده دارد.

این اطلاع‌رسانی شامل برنامه های قبل و بعد از برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد و پوشش خبری مراسم روز های نیمه خرداد خواهد بود.

ارتباط نزدیک با ستاد مرکزی برگزاری مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (س) ، اطلاع رسانی به رسانه ها در زمینه برنامه های رادیویی و تلویزیونی ، پوشش خبری برنامه های مراکز صدا و سیما در استانها و شهرستان ها، اطلاع رسانی از کاروان های عزاداری از شهر های مختلف و ورود مهیمانان خارجی برای شرکت در مراسم سالگرد و انتشار مصاحبه‌ها و مقاله درباره حضرت امام (سه) از جمله وظایف این ستاد خواهد بود.

این ستاد با تشکیل جلسات منظم تا روزهای پایانی خرداد علاوه بر برنامه‌ریزی برای اطلاع رسانی درباره مراسم سالگرد، به جمع‌بندی فعالیت‌های صورت گرفته، اخبار و اطلاعات منتشر شده درباره این فعالیت ها خواهد پرداخت.

شبکه های رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی هر سال از ابتدای خرداد ، ضمن پخش ویژه برنامه های متنوع درقالب های مختلف تلویزیونی و رادیویی با حضور در ایستگاه های آماده شده در مسیر حضور باشکوه مردم در تجدید بیعت با آرمان های امام رهبری را پوشش داده است. امسال نیز با تلاش گروه های خبری و تولیدی، در تهران، مراکز استان ها و مراکز خارج از کشور برنامه‌های ویژه‌ای درنظر گرفته شده است.

منبع: ایسنا

. انتهای پیام /*