به گزارش پرتال امام خمینی(س)، سردار سرتیپ بیگدلی مسئول کمیته عملیات و جانمایی قرارگاه شهید فهمیده در همایش گرامی‌داشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام(س) گفت: برنامه خنثی‌سازی عملیات تخریب‌گرانه دشمن را طراحی کرده‌ایم و اگر احتمال این وجود داشته باشد که دشمنان بخواهند در پوشش کاروان‌های زیارتی اقدام‌های تخریب‌گرانه خودشان را انجام دهند، ما برای برقراری امنیت کاروانیان تدابیر امنیتی را هنگام ورود به محل استقرار و همچنین پس از بازگشت آنان طراحی کرده‌ایم.

و ادامه داد: خواهش ما از مردم این است که تدابیر امنیتی را هنگام استقرار در محل برگزاری مراسم و هم‌چنین پس از اینکه به موطن اصلی خودشان بازگشتند نیز داشته باشند.

سرتیپ بیگدلی با اشاره به اینکه برخی کاروان‌های زیارتی برای برقراری امنیت خودشان سلاح حمل می‌کنند، اظهار داشت: برقراری امنیت کاروان‌های زیارتی که از مرز جمهوری اسلامی ایران وارد ایران می‌شوند، از مرز جمهوری اسلامی ایران تا محل برگزاری مراسم ارتحال امام برعهده نیروی انتظامی و از آن محل به بعد برعهده سپاه است.

وی در پایان گفت: اگر دوستانی اسلحه بلند با خود حمل می‌کنند تا بتوانند امنیت کاروان را از مرز تا محل برگزاری مراسم تامین کنند باید بدانند که حمل سلاح ممنوع است و اگر مشکلی پیش آمد سپاه در خدمت زائران خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

. انتهای پیام /*