به گزارش پرتال امام خمینی(س)، روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) در این اطلاعیه، از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت معزز، جمعیت‌ها و احزاب وهمه وفاداران به راه  و اندیشه امام راحل درخواست ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده کرده است.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است:


اطلاعیه روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)
بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا روح‌الله

ربع قرن از ارتحال ملکوتی آن یگانه دوران می گذرد. هم او که تنها برای خدا قیام کرد و با استبداد و استکبار به مبارزه برخاست.

امام عظیم الشان برای اعتلای کلمه توحید و به اهتزاز در آوردن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) از خرداد 42 نهضت را آغاز و همگان را نسبت به مخاطراتی که اسلام عزیز را تهدید می کرد آگاه نمود. از آن روز تاکنون مبارزه با استعمار، استبداد، تحجر و واپسگرایی ابعاد عظیم جهانی یافته است.
بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی با اعیاد مبعث پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت(ص) و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، قمر بنی هاشم و حضرت امام سجاد-سلام و صلوات خدا بر آنان- مقارن شده است. بدین جهت خادمان امام در ستاد بزرگداشت آمادگی دارند تا با گوش جان نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم عزیز خصوصا اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، هنرمندان و روحانیت معزز، جمعیت ها، احزاب و همه عاشقان و دلدادگان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) پذیرا باشند.
آدرس:
 تهران،خیابان شهید دکتر باهنر، خیابان یاسر،کوچه شهید حسنی‌کیا ،پلاک73، روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س).
تلفن روابط عمومی:31و
26119830/نمابر:26119832
تلفن کمیته فرهنگی:
 22817773
پرتال امام خمینی : 
www.Imam-Khomeini.ir
پایگاه اطلاع رسانی: www.jamaran.ir

روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)
برای دانلود فرمت pdf اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران

. انتهای پیام /*