پرتال امام خمینی(س) به مناسبت ایام مبارک ماه رمضان اقدام به انتشار صفحه ویژه «ضیافت رحمت» نموده است.


ضیافت رحمت مجموعه ای است از مطالب عرفانی و روحانی، آداب و نکات روزه داری و انسان سازی و... که به همین مناسبت گردآوری شده است و شامل چهار بخش است.

بخش نخست آن مربوط به «پیام ها، بیانات و سخنرانی های حضرت امام(س)» پیرامون ماه رمضان و روزه داری است.

مقالات و گفت و گوها دیگر بخش این مجموعه را تشکیل داده است. در این بخش چند یادداشت از حجت الاسلام ابوالفضل هادی منش پیرامون شکر گذاری، کظم غیض، اطمینان و آرامش قلبی و... و همچنین دلنوشته ای از فریده مصباحی گنجانده شده است.

از دیگر مطالب صفحه ویژه ضیافت رحمت «سی گنج در یک شهر» است. این مجموعه تالیف مجید زمانپور است. وی این مجموعه را متن درسی کلاس رمضان دانسته و در آن باره می نویسد: «سعی ما بر آن است تا در هر روز یکی از گنجهای کلاس رمضان را که از آثار امام خمینی استخراج نموده ایم، در اختیار علاقمندان و طالبان گنجهای حقیقی قرار دهیم. باشد که در پایان این کلاس با سی گنج آشنا شده و بهره برداری و مالکیتش را از آن خویش کنیم.»

ادعیه و مناجات بخش دیگری از صفحه ویژه ماه مبارک رمضان را به خود اختصاص داده است که شامل خطبه پیامبر(ص) در وصف ماه رمضان و ادعیه مربوط به این ماه است. در بخش ادعیه شما می توانید با انتخاب هر یک از دعاهای سی گانه ماه رمضان، دعای سحر، دعای افطار و دعای جوشن کبیر، فایل صوتی آنها را بشنوید.

 

برای استفاده از مطالب صفحه ویژه ماه مبارک رمضان به بخش  ضیافت رحمت  مراجعه فرمایید.

. انتهای پیام /*