مراسم پرفیض دعا و نیایش و احیاء شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و شهادت مولای متقیان علی(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی امام راحل و جمع کثیری از مومنان و روزه داران در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، مراسم شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، مداحان اهل بیت و جمع کثیری از روزه داران و عزاداران در حرم مطهر امام خمینی برگزار شد. این مراسم با قرائت قرآن آغاز و پس از مرثیه سرایی و مداحی و دعای پرفیض جوشن کبیر پایان یافت. در پایان این مراسم پرفیض مردم خداجوی و مومن قرآن ها را بر سر نهاده و از خداوند متعال طلب آمرزش و مغفرت کردند. یکی از مداحان اهل بیت(ع) نیز به مناسبت شب شهادت امیرالمومنین علی(ع) به ذکر مصیبت پرداخت. حجت الاسلام و المسلمین شریعت زاده از شاگردان حضرت امام(س) در این مراسم قرآن بر سر گرفتند و برای آمرزش گناهان طلب مغفرت کردند.


حضرت آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی، حجج اسلام سید علی خمینی، مرتضی اشراقی، علی یونسی، مجید انصاری، سراج الدین موسوی، کیان ارثی و آقایان دکتر حمید انصاری، محمدعلی سبحانی و جواد امام و جمعی دیگر از چهره های مذهبی و سیاسی نیز در این مراسم حضور داشتند.


 مراسم شب های قدر امسال نیز طبق سنوات پیشین در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار می گردد و  مراسم دعا و نیایش احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان توسط مداح بینادل اهل بیت حاج مهدی منصوری از اصفهان برگزار خواهد شد.

. انتهای پیام /*