همایش «امام خمینی(س) و تمدن نوین اسلامی – ایرانی با تأکید بر سرمایه اجتماعی» روز چهارشنبه(یازدهم اردیبهشت ماه) در دانشگاه مازندران برگزار خواهد شد.

علی داستانی بیرکی در خصوص جزئیات برگزاری این همایش گفت: این همایش با همکاری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) و دانشگاه مازندران، روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه در شهر بابلسر برگزار می شود که مورد استقبال دانشگاهیان، محققان و پژوهشگران از سراسر کشور قرار گرفت.

سرپرست معاونت پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در مورد تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه این همایش و نحوه ارائه آنها، اظهار داشت: تا آخرین مهلت ارسال، تعداد 132 مقاله در حوزه های مختلف به دبیرخانه این همایش ارسال شده که 107 مقاله بعد از داوری مورد پذیرش قرار گرفته است. در روز همایش چهار پنل علمی شکل می گیرد و در هر پنل هشت مقاله برتر ارائه می شود. 54 مقاله هم برای ارائه پوستر است. پس از همایش نیز مجموعه مقالات در دو جلد کتاب چاپ خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سخنران اجلاس هم آقای دکتر نجفقلی حبیبی است، افزود: علاوه بر سخنرانی مهمان ویژه این همایش و مسئولین دانشگاه مازندران و سرپرست معاونت پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، در روز همایش سه مقاله توسط داوران انتخاب می شود و به عنوان مقالات برگزیده ارائه و در پایان نیز به مقالات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

. انتهای پیام /*