به گزارش پرتال امام خمینی(س) به نقل از جماران، کمساری در این دیدار که با حضور مدیران این معاونت صورت گرفت؛ با تأکید بر ارزشمندی جایگاه پرتال امام خمینی در ترویج افکار و اندیشه‌های امام، از اهمیت حضور اندیشه‌های اسلامی و انقلابی و به طور مشخص مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در فضای مجازی سخن گفت.

وی با اشاره به اثرگذاری حضور مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام در فضای مجازی به عنوان متولی ترویج اندیشه‌های امام، گفت: نسل جوان ما، تشنه افکار امام است و این عطش، اهمیت پرداختن به این نسل و انتقال مبانی اندیشه امام به آنها را مضاعف می‌کند.

کمساری با تاکیدبر دغدغه معاونت فرهنگی ـ هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی نسبت به مسائل جوانان، پرتال امام خمینی را به عنوان مرجع انعکاس تمامی آثار و پژوهش‌های منتشر شده از سوی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و دارای جایگاهی راهبردی در این مؤسسه دانست و افزود: معاونت فرهنگی و هنری مؤسسه آمادگی همه‌گونه همکاری با پرتال امام خمینی(س) را دارد و در این مسیر تلاش خواهد کرد به زودی مجموعه آثار فرهنگی و هنری خود را از طریق پرتال امام منتشر کند.

معاون فرهنگی ـ هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، همچنین از تشکیل شوراهای سیاستگذاری سینما و هنرهای تصویری، ادبیات داستانی، شعر، موسیقی و هنرهای تجسمی در این معاونت خبر داد و افزود: در این راستا تلاش می‌شود با استفاده از دیدگاه‌های هنرمندان برجسته کشور به نشر و ترویج آثار امام خمینی(س) پرداخته شود.

در ادامه این نشست، «محمدعلی نادعلیزاده» مدیرعامل پرتال امام خمینی و سایت جماران، از راه‌اندازی شبکه جوان جماران به عنوان سایت تخصصی جوانان خبر داد و درباره مخاطبان اصلی این سایت گفت: گروه سنی 15 تا 30 سال، مخاطبان اصلی و جامعه هدف ما در این شبکه هستند.

وی درباره اهداف اصلی راه‌اندازی این سایت اظهار کرد: در این سایت تلاش می‌شود، تولید اطلاعات معطوف به نیازها، دغدغه‌ها و مطالبات قشر جوان کشور صورت گیرد و به دغدغه‌ها و پرسش‌های آنان در موضوعات مربوط به انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام خمینی(س) پاسخ داده شود.

پایان‌بخش این مراسم بازدید نیز، سخنان مجدد حجت‌الاسلام والمسلمین کمساری بود که راه‌اندازی شبکه جوان را اقدامی قابل تقدیر در فضای مجازی ارزیابی کرد.

. انتهای پیام /*