به گزارش پرتال امام خمینی(س) اکبر توکلی‌نژاد مدیرعامل سازمان بهشت‌ زهرا (س) در حاشیه اجتماع بزرگ خانواده‌های کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام خمینی(ره) و شرکت‌های وابسته (راهپیمایی عطر یاس 2)‌ اظهار داشت: سازمان بهشت زهرا(س) هر ساله برنامه‌های متعددی را برای پرسنل و خانواده‌های آنها برگزار می‌کند.

وی ضمن اشاره به آمادگی سازمان بهشت زهرا(س) جهت برگزاری هرچه با شکوه‌تر بیست و ششمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره)‌ بیان داشت: تمیهدات لازم برای برگزاری مراسمی باشکوه و متفاوت با سال‌های گذشته اتخاذ شده است.

توکلی‌نژاد تصریح کرد: هر ساله با توجه به شرایط جوی، برنامه‌های سازمان بهشت زهرا نیز جهت برگزاری مراسم‌های سالگرد رحلت حضرت امام(ره) متفاوت خواهد بود؛ به طوری که سال گذشته 2 میلیون و 500 زائر و مهمان در مراسم سالگرد حضرت امام(ره) شرکت کردند که امسال پیش‌بینی می‌شود این میزان افزایش یابد.

مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س) بیان داشت: برنامه‌هایی نیز برای استقرار زائران و میهمانان در بیست و ششمین سالگرد رحلت حضرت امام(ره) پیش‌بینی شده است که اطراف بهشت زهرا به 21 پهنه جهت اسکان و استقرار زائران تقسیم‌بندی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بیست و ششمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) در سال جاری مصادف با ولادت حضرت قائم (س) و نیمه شعبان است، بیان داشت: به همین مناسبت برنامه‌های ویژه‌ای نیز در سازمان بهشت زهرا(س) پیش‌بینی شده است.

توکلی‌نژاد در ادامه با اشاره به اتصال حرم امام خمینی(ره) در خصوص اتصال قطعات شهدا به حرم امام(ره)، گفت: این آرزوی دیرینه خانواده‌های شهدا و هموطنان بود و به همین جهت در آستانه بیست و ششمین سالگرد حضرت امام (بلوار سلام) به بهره‌برداری خواهد رسید و این بلوار امام(ره) را با قطعات شهدا متصل کرد.

مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س) در پایان از بهره‌برداری صحن اصلی حرم امام خمینی(ره) خبر داد و گفت:‌ این صحن نیز همزمان با بیست و ششمین سالگرد رحلت امام(ره) به بهره‌برداری خواهد رسید که از جمله صحن‌های ویژه و قابل توجه خواهد بود.

منبع: فارس

. انتهای پیام /*