به گزارش پرتال امام خمینی، روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) در این اطلاعیه، از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت معزز، جمعیت‌ها و احزاب وهمه وفاداران به راه و اندیشه حضرت امام(س) درخواست ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده کرده است.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا روح الله
«چه مسعود و مبارک است روزی که جهان از دغل بازیها و فتنه انگیزی ها پاک شود و حکومت عدل الهی بر سراسر گیتی گسترش یابد و منافقان و حیله گران از صحنه خارج شوند و پرچم عدالت و رحمت حق تعالی بر بسیط زمین افراشته گردد و تنها قانون عدل اسلامی بر بشریت حاکم شود ... و آنچه غایت بعثت انبیاء -علیهم صلوات الله - و حامیان اولیا - علیهم السلام - بوده تحقق یابد و برکات حق تعالی بر زمین نازل شود.» حضرت امام خمینی(س)
بیست وششمین سالگرد بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی با میلاد حضرت ولی عصر- ارواحنا له الفداء  مقارن شده است . بدین جهت خادمان امام در ستاد بزرگداشت آمادگی دارند تا با گوش جان نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم عزیز خصوصاً اندیشمندان ، فرهیختگان ، محققان ، هنرمندان و روحانیت معزز ، جمعیتها ، احزاب و همه عاشقان و دلدادگان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) پذیرا باشند . 

همچنین به اطلاع می رساند جهت انعکاس شایسته و پوشش گسترده این مراسم، رسانه های گروهی داخلی و خارجی تا روز دو شنبه 4 خرداد ماه 1394 مهلت دارند، اسامی خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران خود را به منظور شرکت در مراسم 14 خرداد به این ستاد معرفی نمایند.
آدرس : تهران – خ شهید باهنر – خ یاسر – کوچه شهید حسنی کیا – پلاک 73 روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (س)
تلفن : 31- 26119830      نمابر : 26119832
پست الکترونیک :  news@jamaran.ir
پرتال امام خمینی : www.imam-khomeini.ir
پایگاه اطلاع رسانی :www.jamaran.ir
روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (س)

همچنین جزئیات ارسال مدارک به شرح زیر است: 

کارت خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران داخلی و خارجی به منظور شرکت در مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توسط این کمیته صادر خواهد شد.
براساس اطلاعیه کمیته خبری و روابط عمومی ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)، تنها افرادی که کارت ورود به مراسم روز 14 خرداد را از این کمیته دریافت کرده باشند، اجازه حضور و تهیه گزارش خبری و تصویری از این مراسم ملی را خواهند داشت.
بنابراین، خواهشمند است ضمن اعزام گروه‌های‌ خبری برای انعکاس شایسته و پوشش گسترده این مراسم، موارد زیر  حتما مد نظر قرار گیرد:
1-     خبرنگاران داخلی و خارجی از بیست و نهم اردیبهشت تا چهارم خرداد ماه فرصت دارند، مدارک مورد نیاز را به کمیته خبری و روابط عمومی ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) تحویل دهند .
2-     فهرست اسامی و مشخصات کامل تمامی اعضای گروه‌های‌خبری اعم از (خبرنگار، گزارشگر، عکاس، تصویربردار، صدابردار و غیره ) طی نامه‌ای مکتوب با امضاء مسئول محترم  آن مرکز رسانه ای
3-     
فایل اکسل مشخصات کلیه افراد متقاضی مانند نمونه زیر بر روی CD:

    "برای بزرگ شدن عکس روی آن کلیک نمایید"

4-     دو قطعه عکس 3*4 به همراه کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه

5-      معرفی یک نفر نماینده با اعلام شماره تلفن همراه، جهت صدور و اخذ "کارت خبرنگاری ویژه مراسم" به این ستاد 

جزئیات بیشتر در اطلاعیه های بعدی به اطلاع می‌رسد.
برای دانلود فرمت pdf اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

منیع: جماران

. انتهای پیام /*