به گزارش پرتال امام خمینی (س)، موسسه تنظیم  و نشر آثار  امام خمینی (س) در راستای ترویج اندیشه های حضرت امام(س)  و آشنائی هر چه بیشتر علاقه مندان به آثار و تالیفات ایشان در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار شده، حضور دارد.

فعالیت های موسسه تنظیم ونشر آثار امام (س) در دو غرفه فرهنگی هنری و نمایشگاه کتاب پیگیری می شود. غرفه فرهنگی هنری در بخش هایی چون نمایش آثار هنری، حضور اساتید هنری، اطلاع رسانی و ارائه اقلام فرهنگی پاسخگوی مخاطبان است.

غرفه مؤسسه در بخش  نمایشگاه آثار هنری 12 اثر  از آثار  هنرمندان برتر در رشته های خوشنویسی، نگارگری، معرق کاری و نقاشی  را با موضوع امام خمینی (س) و ائمه اطهار جهت بازدید عموم به نمایش در آورده است.

همچنین در راستای حضور هنرمندان در طول برگزاری نمایشگاه  هنرمندانی از رشته های  نگارگری و تذهیب با حضور در غرفه، در حضور مدعوین افدام به خلق اثر می کنند. در بخش دیگر  نیز هنرمندان خوشنویس  کلمات قصار امام خمینی (س)  را خوشنویسی کرده و در اختیار علاقه مندان قرار می دهند.

در غرفه نمایشگاه کتاب مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام (س) آثار و تالیفات امام خمینی (س) و تولیدات موسسه چاپ و نشر عروج با محوریت  امام و انقلاب در راستای آشنایی هرچه بیشتر بازدید کنندگان با اندیشه های بنیانگذار انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شده که با تخفیف ویژه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

شایان ذکر است، این نمایشگاه از 7 تا 13 تیرماه  از ساعت 17 الی 24 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر است.

. انتهای پیام /*